Yapı Kredi Yaz Kampanyası ile Playstation 3 Kazanma Fırsatı

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyaları kapsamında 30 Haziran’a kadar bireysel kredi kullananlara çekilişle Playstation 3 kazanma fırsatı veriyor. 2.500 TL ve üzeri tutarlarda Süper Kredi kullananlar çocuklarına iyi bir karne hediyesi verme şansı yakalıyorlar. Yapılacak çekilişle 50 kredi kullanıcısı Playstation 3 sahibi oluyor. Yapı Kredi’nin Süper Kredi kampanyaları ile günde 8 TL’ye 8.000 TL, günde 7 TL’ye 7.000 TL, günde 6 TL’ye 6.000 TL kredi alınabiliyor. Bugünlerde ön plana çıkarılan Haziran ayı kampanyasında ise günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi alma fırsatı kampanyada işlenen ana konu. Yapı Kredi Bankası’nın yeni televizyon ve gazete reklamlarında yaz tatili için paraya ihtiyacı olanların nakit ihtiyaçlarını karşılama imkanına kavuştukları anlatılıyor. Üstelik kredi kullananlar 50 Playstation 3’den birini kazanabilyorlar.

Günde 5 TL’ye 5000 TL Süper Kredi başvurusu nasıl yapılıyor? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi başvurusu yapmanın en pratik yolu cep telefonundan kredi başvurusu yapmak. Kredi başvurusu yapmak için cep telefonundan SMS atmak yeterli oluyor. Yapı Kredi Süper Kredi başvurusu için BİREYSEL yazıp 4411′e göndermek gerekiyor. Süper Kredi başvurusu cevabı hemen cep telefonun geliyor. 36 ay vadeli olarak kullanılabilen Süper Kredi’yi alanlar 5.000 TL kredi için ayda 168 TL taksit ödüyorlar. Krediyi 12 ay vadeli kullanmak isteyenler ise 5.000 Lira kredi için ayda 436 TL ödeme yapıyorlar. Yapı Kredi’nin Haziran kampanyasında faiz oranı 36 ay vade için % 0.89, 12 ay için faiz oranı % 0.59.

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi kampanyaları gelecekte de devam edecek gibi gözüküyor. Süper Kredi kampanyaları uzun süredir tv ve medya reklamları ve ilanlarıyla karşımıza çıkıyor. Yoğun ilgi gören kampanyanın tlevizyon tanıtım filmlerinde bilgisayar grafik animasyonları kullanılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Yaz Kampanyası ile Playstation 3 Kazanma Fırsatı”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
ING Aklımı Kullandım Dedirten Kredi

ING Bank, 5000 TL kredi için ayda sadece 79 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle yeni bir kredi kampanyası başlattı. 30 Haziran...

Close