Akbank Başvurum Nerede – Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank kredi başvuru sonucunu ve kredi kartı başvuru sonucunu merak edenlere ‘Başvurum Nerede’ ile hizmet veriyor. Akbank’ın internetten kredi kartı ve kredi başvuru sonucunu takip etme servisi ‘Başvurum Nerede’ ile kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapanlar için kolay sonuç takibi imkanı sağlanıyor. Kredi ve kart başvurusu yapanlar için ‘kredi kartı ve kredi başvuru sonucu ne oldu, kredi kartı başvurusu kabul edildi mi’ soruları bir süre belirsizliğini koruyor. Geçen süre içinde başvuru sahipleri kabul edilip edilmediklerini öğrenme imkanına çoğu zaman kavuşamıyorlar. Başvuru sürecinin hangi aşamada olduğunu takip etmek ve kredi başvuru sonucunu ve kredi kartı başvurusunun son durumunu öğrenmek isteyenler için Akbank’ta şimdi ‘Başvurum Nerede’ ile çok kolay.

Akbank Direkt İnternet’den ya da Akbank’ın web sitesinde yer alan “Başvurum Nerede?” linkinden başvuruları takip etmek, son durumlarını öğrenmek mümkün oluyor. Bireysel kredi ve kredi kartı başvuruları sistem sayesinde internet üzerinden takip edilebiliyor ve sonuçlanıp sonuçlanmadıkları, hangi aşamada oldukları hakkında anında bilgi alınabiliyor. Üstelik başvuru sonucu ile ilgili bilgi almak için Akbank müşterisi olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor.

‘Başvurum Nerede’ ile Axess, Wings, Fish kredi kartı başvuru sonuçlarını ve başvurunun son durumunu bir tık ile görmek mümkün oluyor. Bankacılıkta bir devrim niteliği taşıyan ve şeffaf bankacılık ilkesini hayatımıza sokan Akbank artık bankacılık ürün ve hizmet başvurularını gerçek zamanlı olarak görüntülemek ve başvuru sonuçlarının aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak şimdi çok kolay.

Akbank’ın yeni uygulaması ile kredi kartı, ihtiyaç, taşıt, konut gibi bireysel kredilerin ve mikro kredi başvurularının son durumları ve hangi aşamada oldukları hemen ekrana yansıyor. Başvurusu kabul edilen ve müşteriye teslim aşamasına gelen kredi kartlarının son durumları ve kuryeye verilip verilmedikleri, kuryeye verilen kredi kartının nerede olduğu gibi teslimat detaylarına da kolayca ulaşılabiliyor. ‘Kredi kartım nerede, kredi kartım ne zaman gelir, kredi kartım kuryeye verildi mi’ gibi sorular Akbank ‘Başvurum Nerede’ ile artık tarih oluyor.

This entry was posted in Akbank Kredileri, Kredi Kartları and tagged akbank ihtiyaç kredileri, kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir, kredi kartları. Bookmark the permalink.

One Response to Akbank Başvurum Nerede – Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu

  1. arslan aktas says:

    kredı kartım ne oldu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>