Akbank’a Emekli Maaşını Taşıyana 150 TL Chip Para

Akbank’tan emeklilere müjde. Maaşını Akbank’a taşıyan emeklilere tam 150 TL değerinde chip para. Emekli maaşını Akbank’a getirenlere sunulan diğer avantajlara bir yenisi eklendi. Emekli maaşını aldığı bankayı değiştirerek Akbank’a taşıyanlara 150 TL chip-para hediye ediliyor. Kampanya 01 Nisan tarihinde başladı ve 30 Nisan tarihine kadar kazandırmaya devam ediyor. Bugünlerde maaşlarını Akbank’tan almaya başlayan emekliler karılı çıkıyorlar. Emekli maaş ödemelerinin yapıldığı vadesiz mevduat hesapları için herhangi bir yıllık ücret, aidat ya da hesap işletim ücreti alınmıyor. Ayrıca Akbank’ın maaş müşterisi olan emekliler bankanın kendilerine sunduğu yüksek getirili vadeli mevduat avantajından ve indirimli kredi olanaklarından yararlanıyorlar. İnternet üzerinden yapacakları havale ve eft işlemleri için de avantajlar sözkonusu oluyor. Emekliler 30 Nisan tarihine kadar maaş ödemelerini Akbank’a aktarmaları halinde 150 Lira chip para kazanıyorlar.

Emekli maaşı ödemesini Akbank’a aktararak bundan sonraki maaş ödemelerini Akbank’tan almak isteyenlerini 30 Nisan tarihine kadar SGK yazıp TC kimlik numaralarını 3155’e göndermeleri yeterli oluyor. Emekli maaşının Akbank’a gelmesinin ardından 150 TL chip para kazanılarak Axess kredi kartlarına aktarılıyor. Axess kredi kartı olmayan emekliler kolaylıkla Axess kredi kartı çıkartabiliyorlar.

Emekli maaşını bir bankadan bir başka bankaya taşıma işlemini kendimiz de gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için bankadan yardım almanın yanısıra maaş taşıma işlemini doğrudan yapmak da mümkün. Bunun için herhangi bir PTT şubesinden e-devlet şifresi alarak turkiye gov tr adresine girip buradan banka değişikliği yapılabiliyor. İnternetle arası iyi olmayanlar bağlı oldukları SGK Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurarak emekli maaşı banka değişikliği işlemini yapabiliyorlar. Sosyal Güvenlik Kurumu SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerinin tümüne hizmet veriyor. Eğer maaşınızı Akbank’a taşımayı düşünüyorsanız vereceğiniz dilekçede maaşın aktarılmasını istediğiniz Akbank şubesinin bilgilerini doldurmak gerekiyor. Bu konuda SGK müdürlüklerinde hazır dilekçe örnekleri bulunuyor ya da dilekçenin nasıl yazılması gerektiği konusunda yardımcı olunuyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank’a Emekli Maaşını Taşıyana 150 TL Chip Para”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
BP Axess 40 TL Chip Para Bedava Akaryakıt Kampanyası

Son dönemlerde bankalarını kredi kartlarıyla akaryakıt şirketlerinin birilikte gerçekleştirdikleri kampanyalara aşina olduk. Bu akaryakıt kampanyalarından en yenisi Axess ve BP...

Close