Finansbanktan Emekliye Müjde – Maaşını Taşıyana 300 TL Hediye

Finansbank’tan emeklilere müjde var. Emekli maaşını Finansbank’a taşıyanlar kazançlı çıkıyorlar. 30 Nisan’a kadar maaşlarını Finansbank’a taşıyan emekliler 300 TL hediye kazanıyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin en az aylık 500 TL’lik emekli maaşı geliri olması gerekiyor. Finansbank’a maaşını taşıyanlar en az 24 ay boyunca maaşlarını Finansbank aracılığıyla almaları bir diğer koşul. Maaş taşıma işlemini yapanların ayrıca bu süre boyunca Ay Sonu hesabını açık tutmak gerekiyor. Bu şartları gerçekleştiren emekliler 300 Lira hoş geldin hediyesine hak kazanıyorlar.

Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler Finansbank’ın web sayfasında bulunan forma iletişim bilgilerini yazarak gönderdiklerinde banka kendilerine geri dönüyor. Kısa süre içinde Finansbank yetkilileri tarafından aranıyorlar ve soruları yanıtlanıyor.

Finansbank emekli maaşı ödemeleri için kendisini tercih eden emekliler için cazip fırsatlar sunuyor. Emekli maaşını Finansbank aracılığıyla alanlar herhangi bir hesap işletim ücreti ödemiyorlar. Finansbank maaş müşterisi olan emeklilere sunduğu Emeklilik Paketi ile kredi ürünlerinde indirimli oranlar sağlıyor. Emekliler maaşlarının 4 katına ve maksimum 2.000 TL’ye kadar faizsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanıyorlar. Diğer ihtiyaç kredisi ürünlerinde emekliler için % 25 indirimli faiz oranları uygulanıyor. Geri ödemelerde ayda bir ya da üç ayda bir seçenekleri tercih edilebiliyor. Emekliler otomobil kredilerinde % 10 faiz indirimi, konut kredilerinde ise dosya masrafında % 25 indirimden yararlanıyor. Otomobil ve konut kredilerinde de istenirse 3 ayda bir ödeme seçeneği tercih edilebiliyor. Maaşını Finansbank’tan alan emekliler İnternet Bankacılığı ile işlem yaptıklarında havale ve EFT işlemleri için ücret ödemiyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Finansbanktan Emekliye Müjde – Maaşını Taşıyana 300 TL Hediye”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
ING Bank 65 Yaş Üzeri Kredi Kampanyası

Belirli bir yaşın üzerinde olanlar bankalardan kredi almanın zorluklarını bilirler. Adı konulmamış da olsa bankalar genellikle 65 yaşın üzerindekilere kredi...

Close