İş Bankası Maksimum Kart Erteleme ve Taksitlendirme

İş Bankası Maksimum Kart sunduğu ayrıcalıklarla hayatımızı kolaylaştırıyor ve güzelleştiriyor. Maximum Kart’ın sunduğu avantajlardan ikisi de peşin yapılan alışverişlere erteleme ya da taksitlendirme isteme imkanı olması. Peşin alışverişlerin ödemesi 3 aya kadar ertelenebiliyor ya da 6 aya kadar taksite bölünebiliyor. Peşin olarak yapılan ve ödemeleri tek seferde gerçekleştirilen alışverişler istenirse 6 taksitle geri ödeniyor ya da geri ödemelere 3 ay sonra başlanabiliyor. 100 TL ve üzeri alışverişler taksitlendirilebiliyor ya da ertelenebiliyor. İş Bankası’nın sunduğu bu avantajlardan birini tercih etmek kart kullanıcısının takdirine kalıyor. Erteleme ya da taksitlendirme talebinin hesap kesim tarihine kadar yapılması gerekiyor. Erteleme ve taksitlendirme başvuruları İş Bankası internet şubesinden,0850 724 0 724’den müşteri temsilcisine bağlanarak ya da İş Bankası şubelerinden yapılıyor. Erteleme ya da yapmak taksitlendirme için sözkonusu kanallardan biriyle talebin iletilmesi yeterli oluyor.

Maximum Kart ertleme işlemlerinde 100 TL ve üzeri tutarlar için yapılan erteleme işlemlerine şu faiz oranları uygulanıyor: 1 ay erteleme için % 1,99, 2 ay erteleme için % 2,99, 3 ay erteleme için
%3,99.

Peşin yapılan alışverişleri taksit taksit ödeme imkanı sunan Maximum Kart taksitlendirme işlemi 3 ya da 6 taksit olarak yapılabiliyor. Maximum Kart’la gerçekleştirilen tek ödemeli alışverişler hesap kesim tarihine kadar taksitlendirilebiliyor. Taksitlendirme işlemi bankanın internet şubesinden, 0850 724 0 724 numarayı arayarak müşteri temsilcisi kanalıyla ya da İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor.

100 TL ve Üzeri taksitlendirme işlemlerinde 3 taksit için % 1,99, 6 taksit için % 4,99 faiz oranı uygulanıyor. İş Bankası’nın sitesinde yer alan hesaplama aracı ile taksitlendirme ya da erteleme işlemlerinde ne kadar aylık taksit ödeneceği ve maliyet oranı kolaylıkla hesaplanabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “İş Bankası Maksimum Kart Erteleme ve Taksitlendirme”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
Hyundai Kredi – Düşük Faizli Uzun Vadeli Esnek

Otomobil kredisinde yeni bir dönem başlıyor. Hyundai Kredi ile yetkili satıcılardan çıkmadan düşük faizli ve uzun vadeli bir otomobil kredisi...

Close