Vakıfbank 0,59 Faizli Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Vakıfbank artık geleneksel hale gelen Kuruluş Yıldönümü Kredisi kampanyasının startını verdi. Her yıl kuruluş döneminde düşük faizli kredi imkanı sunarak müşterilerini de sevincine ortak eden Vakıflar Bankası bu yıl da boş durmadı. Vakıflar Bankası Kuruluş Yıldönümüne özel kredi kampanyasında faiz oranları % 0,59’dan başlıyor. Kampanya kapsamında 10 ay vadeli olarak 2.500 TL ihtiyaç kredisi kullananlar 61,95 TL dosya masrafı ücreti ödeyerek aylık % 0.59 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi kampanyası ile 10 ay vadeli 2.500 TL kredi çekilmesi durumunda aylık 259,84 TL taksit ödüyorlar. Vakıfbank’ın geleneksel kredi kampanyası ile bu yıl 60 aya varan vadelerde kredi kullanılabiliyor. Kampanya kapsamında 40.000 TL kredi üst limiti sözkonusu. Kredi kampanyası ile 0 faizle kredi seçenekleri de sunuluyor.

Vakıfbank Türkiye’nin en köklü bankalarından biri. 13 Nisan 1954 tarihinde kurulan banka bu yıl 59. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Türkiye kredi piyasasına yön veren bankalardan olan Vakıflar Bankası her yıl kuruluş dönemine denk gelen günlerde cazip kredi fırsatları sunuyor. Bu yılki kutlamalarla beraber sunulan kredi fırsatları arasında % 0,59 faiz oranı ile kredi kullanma seçeneği de bulunuyor. Diğer vade ve tutarlar için değişik faiz oranlarının uygulandığı kampanyada örneğin % 1,09 faiz oranıyla ve dosya masrafı ücreti ödemeden aylık 966,27 TL taksitle 60 ay vadeli olarak 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Vakıflar Bankası cazip kredi kampanyalarını yılın belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca sürdürüyor. Her ihtiyaca uygun değişik ödeme seçenekleriyle sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak için en yakın Vakıfbank şubesine uğramak yeterli. Vakıfbank kredileri hızlı, kolay ve sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

This entry was posted in Vakıflar Bankası Kredileri and tagged Vakıfbank Bireysel Kredi Koşulları, Vakıflar Bankası Kredi Faiz Oranları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>