Vakıfbank 0,59 Faizli Kuruluş Yıldönümü Kredisi

Vakıfbank artık geleneksel hale gelen Kuruluş Yıldönümü Kredisi kampanyasının startını verdi. Her yıl kuruluş döneminde düşük faizli kredi imkanı sunarak müşterilerini de sevincine ortak eden Vakıflar Bankası bu yıl da boş durmadı. Vakıflar Bankası Kuruluş Yıldönümüne özel kredi kampanyasında faiz oranları % 0,59’dan başlıyor. Kampanya kapsamında 10 ay vadeli olarak 2.500 TL ihtiyaç kredisi kullananlar 61,95 TL dosya masrafı ücreti ödeyerek aylık % 0.59 faiz oranından yararlanıyorlar. Kredi kampanyası ile 10 ay vadeli 2.500 TL kredi çekilmesi durumunda aylık 259,84 TL taksit ödüyorlar. Vakıfbank’ın geleneksel kredi kampanyası ile bu yıl 60 aya varan vadelerde kredi kullanılabiliyor. Kampanya kapsamında 40.000 TL kredi üst limiti sözkonusu. Kredi kampanyası ile 0 faizle kredi seçenekleri de sunuluyor.

Vakıfbank Türkiye’nin en köklü bankalarından biri. 13 Nisan 1954 tarihinde kurulan banka bu yıl 59. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Türkiye kredi piyasasına yön veren bankalardan olan Vakıflar Bankası her yıl kuruluş dönemine denk gelen günlerde cazip kredi fırsatları sunuyor. Bu yılki kutlamalarla beraber sunulan kredi fırsatları arasında % 0,59 faiz oranı ile kredi kullanma seçeneği de bulunuyor. Diğer vade ve tutarlar için değişik faiz oranlarının uygulandığı kampanyada örneğin % 1,09 faiz oranıyla ve dosya masrafı ücreti ödemeden aylık 966,27 TL taksitle 60 ay vadeli olarak 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Vakıflar Bankası cazip kredi kampanyalarını yılın belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca sürdürüyor. Her ihtiyaca uygun değişik ödeme seçenekleriyle sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak için en yakın Vakıfbank şubesine uğramak yeterli. Vakıfbank kredileri hızlı, kolay ve sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Vakıfbank 0,59 Faizli Kuruluş Yıldönümü Kredisi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
TEB Nakit Kredi – Kullanılabilir Nakit Limiti Kadar Kredi Kartından Çekim

TEB acil nakit ihtiyacı olanlara pratik bir çözüm sunuyor. Kredi başvurusu prosedürü ile uğraşmadan ATM'den kredi çekme imkanı sunan TEB'in...

Close