Teb Paran Hazır Hesabı SMS ile Başvuru

Selahattin Çakaler’in oynadığı yeni TEB Paran Hazır Hesabı televizyon reklamı ekranlarımızda görülmeye başladı. Çakaler’in dediği gibi bu hesabı kullananlar TEB’e ‘Tebrikler’ diyecek, çünkü bu hesap ile nakit sorununa kesin çözüm geliyor. ‘Hiç hesapta yokken param hazır!’ sloganıyla yola çıkan TEB Paran Hazır Hesabı hesapta para yokken bile para çekme imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. Belki bir hastane kapısında, belki bir gece yarısı. Aniden paraya sıkıştığınızda Selahattin Çakaler gibi banka şubesi önünde kalmayın. Hemen bir TEB ATM’sine uğrayarak ne kadar nakit ihtiyacınız varsa TEB Paran Hazır Hesabı’ndan çekin.

TEB Paran Hazır Hesabı taksitli kredili mevduat hesabı olarak işliyor. Hesap bir vadesiz mevduat hesabıyla birlikte işliyor. Hesaba bir kredi limiti tanımlanıyor. Hesaba tanımlanan kredi limiti 90 gün boyunca istenildiği zaman kullanılabiliyor. Paran Hazır Hesabı bugünlerde oldukça hesaplı faiz oranları ilse nakit kullandırıyor. Çekilen kredi tutarı 12 ay taksitli olarak bankaya geri ödeniyor.

TEB Paran Hazır Hesabı sahibi olmak için cep telefonundan kolaylıkla başvuru yapılabiliyor. Bunun yanında TEB şubelerinden, telefon ve internet şubesinden de sadece TC kimlik numarası ile Paran Hazır Hesabı başvurusu yapılabiliyor. ya da cep telefonundan yapılabiliyor. Bunun için ihtiyaç duyulan tek şey TC kimlik numarası. TC kimlik numarasını 7776’ya SMS atarak kolayca Paran Hazır Hesabı başvurusu yapılabiliyor. Cep telefonuna hemen başvuru sonucu ulaştırılıyor. Hesaba tanımlanan kredi 7 gün 24 saat TEB ATM’lerinden kolaylıkla çekilebiliyor. Nakit krediye prosedürle uğraşmadan ve uygun faiz oranlarıyla hemen ulaşmak isteyenler için TEB Paran Hazır Hesabı iyi bir seçenek sunuyor. Bize de TEB’e Selahattin Çakaler gibi ‘Tebrikler’ demek düşüyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Teb Paran Hazır Hesabı SMS ile Başvuru”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
Borç Kapama Kredisi Ziraat Bankası’nda

Ziraat Bankası Borç Kapama Kredisi ile diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için kredi alma fırsatı sunuluyor. Kredinin...

Close