Günde 4 TL’ye 10.000 Lira Kredi Finansbank’ta

‘4 TL Bayram harçlığı olmaz. Ama günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi olur’ tanıtımıyla yola çıkan Finansbank Artan Taksitli Bayram Kredisi kampanyası Ramazan kredi kampanyalarına renk kattı. Ramazan Bayramı için tasarlanan kredi kampanyası aslında Finansbank’ın artık yakından tanıdığımız Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi ürünlerinden bir yenisi. 2013 Ramazan Bayramı için kredi başvuruları başladı. Finansbank Bayram Kredisi kampanyası bu yıl günde 4 Liradan, yani ayda 120 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 Lira; günde 2 TL’den, yani ayda 60 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 Lira kredi kullanma imkanı sunuyor. Kısa sürede Türkiye’nin lider bankalarından biri haline gelen Finansbank, Artan Taksitli Kredi kampanyalarının sonuncusunu bu kez Bayram Kredisi temasıyla birleştirdi ve 60 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor. Nakdi Cebinde ile cep telefonundan da başvuru yapılabilen Finansbank Bayram Kredisi önceki artan taksitli kredi kampanyaları gibi her 12 aylık ödeme döneminde aylık kredi taksitlerinin belirli bir oranda arttığı ödeme planını sunuyor.

Finansbank Bayram Kredisi ile 60 ay taksitle 5.000 Lira ihtiyaç kredisi alan biri ilk yıl boyunca 60 TL taksit ödüyor. Sonraki her yıl aylık taksit tutarı 45 TL artıyor. 60 ay vadeli 10.000 Lira ihtiyaç kredisi için ilk yıl aylık 120 TL taksit ödemesi yapılırken sonraki yıllarda aylık taksit tutarları her yıl 90 TL artıyor.

Cebimde Kredi başvuruları 5030′a kısa mesaj göndererek yapılıyor. 5030’a sadece TC kimlik numarasını SMS olarak göndermek kredi başvurusunu yapmak yeterli. Bankanın göndereceği kredi cevabı mesajı çok kısa süre içinde SMS gönderilen cep telefonuna ulaşıyor. Bunun ardından en yakın Finansbank şubesine uğrayarak kredi işlemlerini tamamlamak gerekiyor.

Ertelemeli kredi kullanmak isteyenler için Finansbank Bayram Kredisi aynı zamanda 3 ay erteleme seçeneği ile de sunuluyor. 3 ay erteleme seçeneği ile ilk taksit 3 ay sonra ödeniyor. 60 ay vadeli, günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL Bayram Kredisi fırsatı Ramazan ayı boyunca tercih edilebilecek bir kredi seçeneği olarak Finansbank şubelerinde kullanıcılarını bekliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Günde 4 TL’ye 10.000 Lira Kredi Finansbank’ta”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
ING Bank 88 TL Dosya Masrafı ve 0,88 Faiz ile 10000 TL Kredi

ING Bank uzun süredir devam ettirdiği düşük faizli ve dosya masraflı kredisini Ramazan dolayısıyla Bayram Kredisi'ne dönüştürdü. Kredi kampanyasının tanıtımlarına...

Close