ING Bank 88 TL Dosya Masrafı ve 0,88 Faiz ile 10000 TL Kredi

ING Bank uzun süredir devam ettirdiği düşük faizli ve dosya masraflı kredisini Ramazan dolayısıyla Bayram Kredisi’ne dönüştürdü. Kredi kampanyasının tanıtımlarına televizyon reklamlarıyla başlandı. Kampanya 10.000 TL kredi limiti ile uygun oranlar ve vadelerle ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. ING Bank Bayram Kredisi olarak yeniden gündeme gelen kredi kampanyasında uygulanan aylık faiz oranı % 0,88. Kredi 10.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor ve 88 TL dosya masrafı ile sunuluyor.

ING Bank Bayram Kredisi alanlar 18 ay vadeye kadar kredi kullanma imkanından yararlanıyor. 10 Bin Lira üst limitli kampanyada aylık % 0,88 faiz oranı uygulanıyor. Kampanyada dosya masrafı da 88 TL gibi oldukça düşük ve tercih edilir seviyelerde. Tanıtım reklamlarının başlanmasıyla internette de en çok aranan kredilerden biri olan ING Bank Bayram Kredisi henüz kampanyanın startının verilmesinin üzerinden fazla süre geçmemesine rağmen vatandaşlardan olumlu yorumlar almaya başladı. Bayramı parasız geçirmek istemeyen tarafından ilgi görmesine kesin gözüyle bakılan Bayram Kredisi için en pratik başvuru yolu cep telefonu ile yapılan başvurular. SMS atarak ING Bayram Kredisi başvurusu yapmak isteyenler KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazıp 2205’e kısa mesaj gönderiyorlar. Bilindiği gibi 2205 ING Bank’ın bilgilendirme servisi olarak hizmete alınmıştı. Numara son dönemde kredi başvuruları için de kullanılmaya başlandı.

ING Bank Bayram Kredisi sunduğu uzun vade, düşük faiz ve masraf oranlarıyla diğer krediler arasında ön plana çıkacak gibi gözüküyor. Bayram Kredisi başvurusu SMS’nin dışında ING Bank’ın şubelerinden de yapılabiliyor. Kredinin tanıtım filminde ING’nin genel konsepti olan ‘tanıdığa ihityaç duyulmadan kredi kullanma’ fikri işleniyor. Yeni kampanyanın sloganı bu kez ‘Tanıdık, tanımadık demeyin. Bu bayram ING’ye gelin’ oldu ve yine ING Bank’ın tüm müşterilerine eşit düzeyde özel bir önem verdiği vurgulandı.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “ING Bank 88 TL Dosya Masrafı ve 0,88 Faiz ile 10000 TL Kredi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
77 TL Taksitli 3280 Cebimde Kredi Ramazan Kampanyası

Denizbank Cebimde Kredi bugüne kadar en çok kredi alınan ve kredi başvurusu yapılan kanallardan biri oldu. 2013 yılının Ramazan ayının...

Close