TEB İki Bayram Arası Ödeme Olmaz 3 Ay Ertelemeli Kredi

TEB ‘İki bayram arası ödeme olmaz’ tanıtımıyla yeni Bayram Kredisi kampanyasının televizyon reklamlarına başladı. 3 ay ertelemeli olarak sunulan TEB Bayram Kredisi sağladığı taksit erteleme imkanı ile iki bayram arası kredi taksidi ödetmemeyi amaçlıyor. TEB Bayram Kredisi reklamlarında TEB Hanım’la birlikte yine Selahattin Çakaler yer alıyor. Televizyon reklamlarında b kez Çakaler’in iki yanında Bayram’ları görüyoruz. İki Bayram arasında kredi anlaşması yapmaya çalışan Çakaler’i yine TEB Hanım rahatlatıyor. TEB’in Ramazan ayı için özel olarak tasarladığı 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla geri ödemeler iki bayram arası yapılmıyor ve Kurban Bayramı sonrasına erteleniyor. Yeni TEB kredi kampanyası tanıtımlarının başladığı günden itibaren büyük ilgi görmeye ve olumlu yorumlar almaya başladı. Tercihe bağlı olan 3 ay erteleme seçeneği Bayram Kredisi geri ödemeleri Kurban Bayramı sonrasına erteleniyor.

TEB Ramazan Bayramı Kredisi’nin erteleme imkanı sağlamasının dışında sunduğu bir diğer güzellik ise dosya masrafsız oluşu. TEB Bayram Kredisi iki bayram arası ödeme yaptırmıyor ve dosya masrafsız olarak kullandırılıyor. Dosya masrafsız TEB Bayram Kredisi aynı zamanda düşük faiz oranıyla sunuluyor. Kampanyada faiz oranı aylık % 1.09 olarak belirlendi. Kampanya ile 36 ay vadeli Bayram Kredisi kullanılabiliyor. 36 ay vadeli 10.000 TL Bayram Kredisi alanlar aylık 350 TL sabit taksit ödemesi ile kredi geri ödemelerini gerçekleştiriyorlar.

‘İki bayram arası ödeme olmaz’ diyen TEB bayram Kredisine cepten başvurmak için TC kimlik numarasını kısa mesaj olarak 4466’ya göndermek yeterli oluyor. TEB şubelerinden, TEB internet sitesinden ve 0 850 200 0 666 numaralı TEB Telefon Bankacılığı ile de Bayram Kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “TEB İki Bayram Arası Ödeme Olmaz 3 Ay Ertelemeli Kredi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
Yapı Kredi Bayrama Özel 10.000 Lira Kredi

Yapı Kredi Bankası'nın Bayrama Özel Kredi kampanyasına başvurular başladı.Düşük faiz oranları ile dosya masrafsız alınabilen Yapı Kredi Bayram Kredisi ile...

Close