139 TL Taksitle 10.000 Lira Kredi ING Bank Kampanyası ile

ING Bank 139 TL’den başlayan aylık taksitlerle 10.000 Lira ihtiyaç kredisi kampanyası için düğmeye bastı. Ekonomik açıdan zor bir sonbahar dönemine girilirken bankaların kredi vermekte isteksiz davranacakları konuşuluyordu. ING Bank için kredi kullandırmada bir sorun yok gibi gözüküyor. Eylül ayı ile birlikte yeni kampanyasını açıklayan ING vatandaşları bu sezon da nikitsiz bırakmamaya kararlı. ING’nin son kredi kampanyasında 60 ay vadeli olarak aylık 139 TL taksitle 10.000 TL kredi kullanmak mümkün. Artan taksitli olarak düzenlenmiş geri ödeme yapısına sahip olan yeni kredi ürünü aslında daha önce ING’den görmeye alıştığımız düşük taksitlerle başlayan kredi kampanyalarının bir yenisi. Kampanyaya katılarak kredi kullananlar 60 ay vadede ilk yıl boyunca 10 Bin Lira kredi için ayda 139 TL kredi taksidi ödüyorlar. Sonraki yıllarda aylık taksit tutarları her yıl yaklaşık olarak yüzde 30 oranında artış gösteriyor.

ING Bank’ın sonbahar kredi kampanyasının bir güzel yönü de dosya masrafsız oluşu. Kredi kullananlar dosya masrafı ödemiyorlar. Dosya masrafı olmayan kampanyada vadeler 60 aya kadar uzuyor.

Kampanyaya başvurmak isteyenler için en kolay başvuru aracı cep telefonu olsa gerek. Çünkü ING Bank kredi SMS numarasına sadece bir SMS göndermek kredi başvurusu yapmak için yeterli oluyor. ING SMS numarası 2205. Bu numaraya mesaj atanlar kredi için başvuru yapmış oluyorlar. Mesaj metnine Kredi yazdıktan sonra TC kimlik numarasını ekleyip göndermek yeterli oluyor. Çok kısa süre içinde banka tarafından SMS’nin gönderildiği numaraya geri dönüş yapılıyor.

ING Bank kredileri başvuru yapıldığı gün sonuca bağlanıyor ve kullandırılıyor. Öğle saatlerine kadar yapılan kredi başvuruları aynı gün içinde değerlendirilip sonuçlandırılıyor. Kredi başvurularında ING Bank şubeleri tarafından istenen tek belge ise nüfus cüzdanı.

Tags : ,

0 thoughts on “139 TL Taksitle 10.000 Lira Kredi ING Bank Kampanyası ile”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
Memur Maaşları Bayramdan Önce Ödenecek mi

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla her yıl ve her bayramda gündeme gelen soru yeniden sorulmaya başlandı: Memur maaşlarında erken ödeme var mı?...

Close