Denizbank Cebimde Kredi KREDİM Yaz TCKN Ekle 3280’e SMS Gönder

Denizbank Cebimde Kredi’yi duymayan yok. Peki Cebimde Kredi başvurusu nasıl yapılıyor. Hangi numaraya nasıl bir mesaj göndererek Denizbank’ın cep telefonuna özel kredi kampanyalarından yararlanabiliyoruz? Aslında Cebimde Kredi başvurusu yapmak çok basit, kafa karıştırıcı herhangi bir şey yok. Tek yapılması gereken KREDİM yazıp bir boşluğun ardından TCKN (kimlik numarası) ekleyerek 3280’e mesaj atmak. TCKN olarak kısaltılan TC kimlik numarasını nereden öğrenebilirim diyorsanız, kimliğinizi son yıllarda yenilediyseniz TCKN numaranız nüfus cüzdanınızda yazıyor. Denizbank 3280 Cebimde Kredi başvurusunun yapılmasının ardından başvurunun onayı 5 dakika gibi kısa bir süre içinde cep telefonuna geliyor. Kredi cevabı başvuru yapılan cep telefonuna gönderiliyor. Cevap olumlu ise, yani kredi başvurunuz onaylandıysa bu ön onay değil, kesin onay anlamına geliyor.

‘3280, Kredi Deniz’den’ sloganıyla tanıdığımız Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları uzunca bir zamandır sürüyor, hatta uzun yılları devirdi diyebiliriz. Ama kredi başvuru hattı hala ilk günkü canlılığıyla kredi başvurularını kabul etmeye ve sonuçlandırmaya devam ediyor. Denizbank 3280 Cebimde Kredi başvurularına ilgi hiçbir zaman azalmadı. Hergün daha yoğun olarak kredi başvurularının sürdüğü Cebimde Kredi servisi belki de ihtiyaç kredisine başvuru yapmanın en kolay ve pratik yolu. Sadece cep telefonumuzu çıkartarak mesaj bölümüne KREDİM yazdıktan sonra kimlik numaramızı da doğru ve eksiksiz şekilde ekleyip 3280’e SMS olarak göndermek gerekiyor. Tüm yapılması gereken işte bu kadar basit. Mesajın gönderilmesinden sonra beş dakika içinde kredi onayı yine aynı cep telefonu numarasına geliyor.

Kurban Bayramı’nın çok yaklaştığı bugünlerde yeni Cebimde Kredi reklamları bayram teması üzerine kurulmuş. Robinson Dede ve torunu Cumartesi’nin bayram harçlığı pazarlığı orta bir noktada sonuç veriyor. Bayram Kredisi niteliği de taşıyan son kampanyanın tanıtımları ilgiyle izleniyor.

Tags :

0 thoughts on “Denizbank Cebimde Kredi KREDİM Yaz TCKN Ekle 3280’e SMS Gönder”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Read previous post:
TCKN Yazarak Kredi Finansbank 5030 Para Cepte ile

Finansbank 5030 Para Cepte kampanyaları Eylül ayında da düşük faizli kredi kullanma fırsatı sunuyor. Bayram öncesinde iyi bir kredi arayanlar...

Close